Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Марківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04331484) був реорганізований і увійшов до складу Вороновицької громади

Конкурси

Марківською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті сільської ради:

- спеціаліста І – ої категорії із земельних питань.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

- мають повну вищу освіту освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державної служби;

- знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування.

Заповнену особову картку (форми П-2 ДС) з відповідними додатками.

Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Копії документів про освіту.

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції». Копію документа, який посвідчує особу.

Копію ідентифікаційного коду. Копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація надається Марківською сільською радою за адресою: вул. Гагаріна, 4, с. Марківка, тел. 27-5-40.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування